Özel Uşak Başarı Etüt Eğitim Merkezi

Kurumumuz, yaptığı işin öneminin farkında ve klasik okul eğitiminden farklı olarak, ETÜT MERKEZİ, BUTİK EĞİTİM anlayışları ve TEOG sınavına hazırlık programları içerisinde, her öğrenciye farklı programlar sunabilmekte ve birebir eğitimler vermektedir. Uşak Başarı Etüt Eğitim Merkezimizde, okul saatleri farklılık gösteren öğrencilere özel programlar sunulmaktadır.

Öğrenciye özel, velilerimiz tarafından online takip edilebilen, ölçme/değerlendirme sistemimiz ile, çocuklarınızın gelişimini her an izleyebilirsiniz.

Kayıtlı olsun ya da olmasın, tüm öğrencilere, kendilerini daha büyük topluluklar içinde değerlendirebilecekleri online ortak sınavlarımızı, siz değerli öğrencilermize sunacağız.

Geleceğimiz olan ve en değerli gördüğümüz çocuklarımızın eğitimi içinde en iyisini istemez miyiz?
Özel Uşak Başarı Etüt Merkezi, rengarenk aktiviteleri, etkinlikleri ve alanında uzman kadrosu ile eğitime yeni bir soluk getirmiştir. Etüt Merkezimiz ile Butik Eğitim anlayışı ve özel Ders Programlarımızla yanı başınızdayız.

Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Uşak'ta okula destek ve Sınava hazırlık programları (TEOG), Etüt programları ve özel ders programlarımız bulunmaktadır.